WARSZTATY

DOBRY SEN

Jaki sens ma
dobry sen?

Dzisiejsze społeczeństwo za wszelką cenę próbuje się pozbyć uczucia zmarnowanego czasu. Pragnąc wykorzystać każdy dzień i możliwości oferowane przez współczesny świat, doprowadzamy do deprywacji snu. Paradoksalnie, dążąc do sukcesu, pozbawiamy się szansy na jego realizację.

Naszym uczestnikom proponujemy podróż, dzięki której poznają nową wartość snu. Wartość, która pozwala na bycie bardziej produktywnym, inspirującym i zadowolonym.

W świecie biznesu niedosypianie często kojarzone jest z postawą przedsiębiorczą i operatywną. Rzeczywistość jednak wygląda inaczej. To, czego naprawdę potrzebujemy i co przyniesie nam wydajność, radość i będzie najlepsze dla naszej kariery kryje się we śnie. Sen to okazja, aby odkryć wspaniałe pomysły i potencjał, który w nas drzemie.

Korzyści
dla uczestnika

Zwiększenie jakości wypoczynku

Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób należy wykorzystywać czas niezbędny do wypoczynku, aby skuteczniej zregenerować organizm.

Polepszenie samopoczucia

Uczestnicy dowiedzą się, jak zarządzać swoim czasem na sen, aby z większą energią i w lepszym samopoczuciu wkroczyć w kolejny dzień.

Nastawienie rytmu biologicznego

Uczestnicy będą mieć za zadanie przeanalizowanie swojego rytmu dnia, co umożliwi właściwe nastawienie biologicznego zegara.

Własny program regeneracji

Uczestnicy podczas warsztatów stworzą własny program regeneracji, aby znaleźć równowagę między aktywnością, a odpoczynkiem.

PRZEBIEG
WARSZTATU

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób podwyższać jakość wypoczynku i regeneracji, a tym samym zapomnieć o zamartwianiu się odpowiednią ilością snu. Poznają siedem kroków do lepszego snu i będą mogli zdiagnozować swój rytm okołodobowy oraz ustalą, jak zarządzać swoim chronotypem. W trakcie modułu każdy będzie mógł ułożyć własny program regeneracji, aby przywrócić harmonię pomiędzy aktywnością a odpoczynkiem.

CZAS TRWANIA: 90 min

CENA: do ustalenia