Kim jesteśmy?

Jesteśmy psychologami, psychoterapeutami ACT  i trenerami, których połączyła pasja aktywnego życia i potrzeba poznania własnego umysłu i ciała.

Naszym klientom pomagamy odkryć w jaki sposób mogą efektywnie i optymalnie wykorzystać swój naturalny potencjał do realizowania się  w obszarze osobistym i zawodowym.

Źródła wiedzy

W swojej pracy opieramy się na wiedzy naukowej, najnowszych badaniach (EBT – evidence based theory) i własnym długoletnim doświadczeniom  w obszarach biznesu, sportu i duchowości.

Integrujemy trzy wymiary: fizyczny, duchowy i psychiczny pomagając klientom odkryć własną autentyczność.

Poznaj nasz zespół!

Specjaliści z zakresu psychologii, coachingu, psychodietetyki…

Małgorzata Maruszczak

Psycholog, coach, trenerka rozwoju osobistego i zawodowego

Pomysłodawczyni i inicjatorka Forgrit. Psycholog, coach, trenerka rozwoju osobistego i zawodowego oraz terapeuta nurtu psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT.

Więcej

Aleksandra Nazar-Rzejak

Psycholog, pedagog, trenerka rozwoju osobistego

Wieloletnia pedagog, psycholog, trenerka rozwoju osobistego, terapeutka systemowa i pracująca także w nurcie psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT.

Więcej

Kinga Pawlak

Psycholog, coach, trenerka rozwoju osobistego

Psycholog, coach, trenerka rozwoju osobistego i zawodowego, terapeuta pracujący w nurcie psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT.

Więcej

Nicol Sobieraj

Psycholog, dietetyk i psychodietetyk

Psycholog, dietetyk i psychodietetyk. Zajmuje się dietoterapią osób dorosłych i dzieci. Prowadzi warsztaty psychodietetyczne z wykorzystaniem metod opartych na nurcie ACT.

Więcej

Bartosz Rzejak

Trener personalny

Trener personalny, instruktor pływania i snowboardu. Założyciel Fundacji Body Architect, której nadrzędnymi celami jest promocja zdrowia poprzez sport i prawidłowe odżywianie.

Więcej

Poznaj ofertę warsztatów
i ustal z nami termin ich organizacji!