Dzień dobry!

Nicol Sobieraj

O mnie

Psycholog, dietetyk i psychodietetyk. Traktuje odżywianie jako nieodłączny element zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. W swojej pracy dba o to, aby klient dokonał zmiany we własnym stylu odżywiania w sposób przyjemny i łagodny. Sposób pracy oraz przekonania buduje na podstawie sprawdzonych teorii naukowych z zakresu dietetyki i psychologii. Zajmuje się dietoterapią osób dorosłych i dzieci, tak w zdrowiu, jak i w chorobie. Prowadzi warsztaty psychodietetyczne z wykorzystaniem metod opartych na nurcie psychoterapii akceptacji i zaangażowania (ACT).

W skrócie

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Absolwentka studiów licencjackich z dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Szkolenia

Ukończone szkolenia z zakresu psychoterapii systemowej oraz psychoterapii akceptacji i zaangażowania oraz dietoterapii w sporcie oraz jednostkach chorobowych.

Uniwersytet SWPS

Absolwentka studiów magisterskich z psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym oraz podyplomowych z psychodietetyki. Członkini Koła Naukowego Psychoterapii i Treningu, w którym poszerzała swoje umiejętności organizacyjne oraz zdobywała dodatkową wiedzę z zakresu psychoterapii indywidualnej.

Doświadczenie

Realizacja warsztatów z zakresu dietetyki podczas pracy z klientem indywidualnym oraz planowanie jadłospisów grupowych dla firmy zajmującej się cateringiem żywieniowym.

Doświadczenie

Ukończyła studia licencjackie z dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, studia podyplomowe z psychodietetyki, a także studia magisterskie z psychologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym. Pracę dyplomową z psychologii pisała na temat roli uważności, poczucia własnej skuteczności oraz nawyków żywieniowych w procesie odchudzania.

W trakcie studiów z dużym zaangażowaniem uczęszczała do Koła Naukowego Psychoterapii i Treningu, w którym poszerzała swoje umiejętności organizacyjne oraz zdobywała dodatkową wiedzę z zakresu psychoterapii indywidualnej. Zrealizowała dodatkowe szkolenia z zakresu psychoterapii systemowej oraz psychoterapii akceptacji i zaangażowania oraz dietoterapii w sporcie oraz jednostkach chorobowych. Doświadczenie zdobyła, realizując warsztaty z zakresu dietetyki podczas pracy z klientem indywidualnym oraz planując jadłospisy grupowe dla firmy zajmującej się cateringiem żywieniowym.

Aktywność fizyczna stanowi nieodłączny element jej życia. W wolnych chwilach uwielbia obcowanie z naturą oraz pielęgnowanie relacji z bliskimi. Na bieżąco szuka inspiracji do dalszego rozwoju w kierunku psychologii. W obszarze jej zainteresowań leży wpływ odżywiania na funkcjonowanie poznawcze i dobrostan psychiczny, a także psychoterapia trzeciej fali.

Skontaktuj się ze mną