Dzień dobry!

Małgorzata Maruszczak

„Sukces zaczyna się w głowie. Daj sobie przewagę!
Poznaj siebie. Trenuj swój umysł i pracuj z emocjami,
korzystając z wiedzy specjalisty.”

O mnie

Wierzę, że „sukces zaczyna się w głowie” i właśnie to, od lat mobilizuje mnie do ciągłego rozwoju i pracy nad własnym umysłem. Moje poszukiwania i pogłębione studia w tym obszarze trwają od przeszło dwudziestu lat.

Jestem pomysłodawczynią i inicjatorką przedsięwzięcia FORGRIT Zdrowie Rozwój Równowaga. Jestem psychologiem, trenerem rozwoju osobistego i zawodowego oraz terapeutą pracującym w nurcie psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT oraz koherencji. W swojej pracy łączę techniki coachingowe i terapeutyczne oraz elementy diagnozy potencjału i mocnych stron człowieka, bazuję na najnowszych i sprawdzonych badaniach z obszaru psychologii. Korzystam ze zweryfikowanych metod diagnostycznych i nieustannie dbam o własny rozwój, szkolę się i korzystam z pomocy superwizorów.

Prowadzę spotkania indywidualne i grupowe dotyczące poszukiwania właściwej zmiany, pogłębienia wiedzy na własny temat, odnalezienia swojego powołania oraz szeroko pojętego zdrowego stylu życia i wzmocnienia pozytywnego kapitału psychologicznego. W pracy opieram się wyłącznie na sprawdzonych technikach i procedurach stosowanych i testowanych w badaniach psychologicznych. Korzystam ze zweryfikowanych psychometrycznie metod diagnostycznych.

W skrócie

Politechnika Wrocławska

Absolwentka studiów na Politechnice Wrocławskiej (dyplom z wyróżnieniem)

Praca zawodowa

Doświadczenie kierownicze w zarządzaniu i planowaniu sprzedaży B2B, prowadzeniu negocjacji oraz budowaniu skutecznych zespołów sprzedażowych.

Certyfikaty i szkolenia

Posiadaczka licznych certyfikatów w zakresie coachingu, terapii ACT, terapii koherencji  i diagnozy FRIS.

Uniwersytet SWPS

Ukończone z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie SWPS na kierunku psychologia.

Własna działalność gospodarcza

W ramach własnej działalności gospodarczej zajmuje się doradztwem i sprzedażą prowadzoną we współpracy z firmami zagranicznymi. Prowadzi również coachingi indywidualne, szkolenia i warsztaty.

Medytacja i joga

Certyfikowany instruktor jogi oraz starszy uczeń medytacji Vipassana. Ukończyła kurs uważności wg. Metody Kabata-Zina.

Doświadczenie

W 1997 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia na Politechnice Wrocławskiej i przez pierwsze jedenaście lat pracowałam w firmach związanych z branżą inżynierii środowiska (Ecosystem, Aquator, Ekol-Unicon). Od 1999 roku zajmowałam stanowiska kierownicze i pracowałam z działami techniczno-handlowymi. Zdobyłam duże doświadczenie w zarządzaniu i planowaniu sprzedaży B2B, prowadzeniu negocjacji oraz budowaniu skutecznych zespołów sprzedażowych (ustalanie strategii, zatrudnianie i szkolenie). W ostatnich latach swojej pracy zarządzałam grupą składającą się z 23 handlowców.

Od 2008 roku z sukcesem prowadzę własną działalność gospodarczą. Zajmuję się doradztwem i sprzedażą prowadzoną we współpracy z firmami zagranicznymi. Prowadzę również coachingi indywidualne, szkolenia i warsztaty.

Moje wieloletnie doświadczenia, poszukiwania i studia w obszarze rozwoju osobistego poskutkowały zdobyciem certyfikatów w zakresie coachingu, terapii ACT i diagnozy FRIS. Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia (dyplom z wyróżnieniem). Jestem również certyfikowanym instruktorem jogi oraz starszym uczniem medytacji Vipassana. Ukończyłam kurs uważności wg. Metody Kabata-Zina. Interesuję się problematyką tożsamości i praktykami wspierającymi rozwój osobisty realizowany w oparciu o wartości i sens życia. Byłam współorganizatorką konferencji Tygiel Wartości i Sensu Życia, która odbyła się w 2017 r. na Uniwersytecie SWPS.

Moją pasją są konie i jeździectwo. W trakcie kontaktu z końmi nauczyłam się wrażliwości na sygnały niewerbalne i świadomości własnego ciała. Nieustannie dbam o własny rozwój, szkolę się i korzystam z pomocy superwizorów. Moim najnowszym odkryciem jest neuropsychologia i możliwości wykorzystania jej osiągnięć do pracy z własnym umysłem.

Skontaktuj się ze mną

Małgorzata Maruszczak

tel.: +48 696 42 66 74
email: malmaruszczak@gmail.com

gabinet: ul. Sasankowa 99
62-080 Tarnowo Podgórne