Dzień dobry!

Kinga Pawlak

O mnie

Coach i trener rozwoju osobistego i zawodowego, terapeuta pracujący w nurcie psychoterapii akceptacji i zaangażowania ACT. Od kilku lat współpracuje z organizacjami biznesowymi jako coach, trener i lektor języka angielskiego w biznesie. Organizuje i prowadzi warsztaty z negocjacji i prezentacji w języku angielskim.

Z zaangażowaniem i pasją współpracuje również ze sportowcami w zakresie rozwijania elastyczności myślenia, budowania odporności psychicznej, samooceny i kształtowania nawyków. Jej warsztat pracy to synergia trzech elementów: doświadczenia, wiedzy, ale przede wszystkim postawy opartej na odwadze i autentyczności. W swojej pracy łączy techniki coachingowe i psychoterapeutyczne, takie jak terapia ACT, analiza transakcyjna i techniki prowokatywne.

W skrócie

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Absolwentka psychologii zarządzania na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Cavendish College

Absolwentka studiów podyplomowych w Cavendish College w Londynie w zakresie marketingu i Public Relations.

Certyfikaty

Posiada certyfikaty znajomości języka angielskiego na poziomie C2 oraz certyfikat znajomości języka angielskiego w biznesie.

Uniwersytet SWPS

Obecnie kończy studia na Uniwersytecie SWPS na kierunku psychologia o specjalności – psychologia rozwoju osobistego i zawodowego.

Londyńska Izba Handlowo-Rzemieślnicza

Wieloletni członek Londyńskiej Izby Handlowo-Rzemieślniczej.

Kursy i szkolenia

Ukończyła kursy związane z prowadzeniem negocjacji i prezentacji w języku angielskim, a także liczne szkolenia związane ze wsparciem psychologicznym i coachingiem. Wieloletni członek Londyńskiej Izby Handlowo-Rzemieślniczej.

Doświadczenie

Z biznesem i sportem związana od wielu lat. Inicjator, założyciel i właściciel firmy Top Class świadczącej usługi dla biznesu i sportu związane z rozwojem osobistym i warsztatami prowadzonymi w języku angielskim. Doświadczenie metodologiczne i biznesowe zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zawodowo interesują ją procesy motywacyjne związane z biznesem i sportem, zagadnienia z obszaru budowania nawyków, w tym również językowych, i różnice osobowościowe. Współpracowała z licznymi organizacjami biznesowymi i edukacyjnymi zarówno jako coach, jak i lektor.

Jej dotychczasowe obszary pracy to przede wszystkim wsparcie coachingowe dla firm rodzinnych (będących w procesie zmian i sukcesji), dyrektorów szkół, sportowców i osób indywidualnych. Pracuje również w obszarach poprawiania i wzmacniania relacji oraz radzenia sobie z kryzysami normatywnymi i osobowościowymi.

Skontaktuj się ze mną