Dzień dobry!

Bartosz Rzejak

O mnie

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im E. Piaseckiego w Poznaniu. Dobrze wiem, że sport to zdrowie, a zdrowie to inwestycja w przyszłość. Najważniejszym zadaniem jakie mamy do wykonania to żyć i cieszyć się życiem tak długo jak to tylko możliwe. Jedyną kwestią, jaka może nam w tym przeszkodzić, to nasze zdrowie – reszta pozostaje w głowie.

Podejmowanie aktywności fizycznej niesie ze sobą szereg korzyści, nie tylko prozdrowotnych. Przede wszystkim zwiększamy swoje poczucie własnej wartości, obniżamy poziom stresu i zwiększamy swoja atrakcyjność.

Specjalizuję się w treningu siłowym. Wiem, jak należy prawidłowo budować masę mięśniową bez odkładania się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wiem, jakimi sposobami zwiększyć siłę mięśniową, jak zredukować tkankę tłuszczową, poprawić stabilność oraz zakresy ruchowe niezbędne do utrzymania prawidłowej pozycji ciała.

W skrócie

AWF w Poznaniu

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego imienia E. Piaseckiego w Poznaniu na kierunku manager sportu.

Fundacja Body Architect

Założyciel fundacji Body Architect promującej zdrowy tryb życia.

Kursy i szkolenia

Ukończył kurs sędziego piłki nożnej oraz kurs młodszego ratownika WOPR.

Trener Personalny

Certyfikowany trener personalny od 2017 roku.

Uprawnienia instruktorskie

Instruktor pływania oraz jazdy na snowboardzie.

Trening siłowy

Specjalista z zakresu treningu siłowego, budowania masy mięśniowej, zwiększania siły, redukcji tkanki tłuszczowej.

Doświadczenie

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego imienia E. Piaseckiego w Poznaniu na kierunku manager sportu. W trakcie trwania studiów zdobył uprawnienia instruktorskie z pływania i snowboardu. Ukończył ponadto kurs sędziego piłki nożnej oraz kurs młodszego ratownika WOPR.

Jednak największą pasją przez cały okres trwania studiów, aż po dziś dzień, jest trening siłowy. Ciągła praktyka, zainteresowanie, prowadzenie treningów indywidualnych i tworzenie planów treningowych przyczyniło się do ukończenia kursu trenera personalnego w 2017 r.

Założyciel Fundacji Body Architect, której nadrzędnymi celami jest promocja zdrowia poprzez sport i prawidłowe odżywianie.

Skontaktuj się ze mną

Bartosz Rzejak

tel.: uz
email: uz